DUYURU 2 Ağaçların Adları İstanbul Projesi Birinci Dönem Etkinlik Yapılan Okullar

  DUYURU: Ağaçların Adları İstanbul  Projesine katılmak için okulunuza ziyaret gerçekleştirmemizi beklemeyiniz.  (Birinci dönem her bir okula  gidilecek derken listemizdeki her bir okulu kastettik,

    “Ağaçların Adları “ İSTANBUL

                                                           (Okul Bahçelerinde)

İLÇE   ve OKUL ADLARI LİSTESİ

( Proje Tanıtımı Yapılıp Ağaç Adı Takılan ve Fotoğrafı Çekimi Yapılan )

İlçe Adı                 Okul   Adı                                        Ziyaret Tarihi

ADALAR :                                                                         09/10/207

Büyükada Şehit Murat Yüksel İlkokulu

Büyükada 125.Yıl Atatürk Ortaokulu

Anadolu İmam Hatip Lisesi

ARNAVUTKÖY :                                                              2.DÖNEM

ATAŞEHİR :                                                                      10/10/2017

TEB Ataşehir Anaokulu

Cemile Besler İlkokulu

Yenisahra İmam Hatip Ortaokulu

Habire Yahşi Anadolu Lisesi

 

BAKIRKÖY:                                                                         27/10/2017

Bakırköy Kız Teknik Meslek Lisesi     (tadilat nedeniyle misfir oldukları okula gidildi)

Bakırköy Anadolu Lisesi

BAŞAKŞEHİR:                                                                   2.DÖNEM

BAYRAMPAŞA                                                                   06/11/2017

Şair Baki İlkokulu

Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu

İnönü Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi

BEŞİKTAŞ                                                                             06/10/2017

Beşiktaş İlkokulu

Cumhuriyet Ortaokulu

Ortaköy Zübeyde Hanım Mes.Tek.A.Ll

Ziya Kalkavan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

BEYLİKDÜZÜ:                                                                30/10/2017

Neşe Sever İlkokulu

Sevim Çuhadaroğlu Ortaokulu

Beylikdüzü Mesleki ve Teknik A.L

 

BEYOĞLU:                                                                 01/11/201

Haliç İlkokulu

Cemal Artüz İmam H.O.Okulu

BÜYÜKÇEKMECE                                                  08.11.2017

Mimar Sinan İlkokulu

BEYKOZ :                                                                 25.10.2017          

Kılıçlı İlkokulu

Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 ÇATALCA                                                                   2.DÖNEM  

ÇEKMEKÖY                                                             19.10.2017

Öğretmen Semiha Yıldırım İlkokulu

Çamlık Ortaokulu

Çekmeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

ESENLER                                                                    2.DÖNEM

ESENYURT                                                                2.DÖNEM                                                                            

EYÜP                                                                           03.11.2017

Eyüp Sultan Ortaokulu

FATİH                                                                        04/10/2017

Yedikule İlkokulu

Fatih Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

İstanbul Lisesi

Yedikule Anadolu Lisesi

Çapa Fen Lisesi

Vefa Lisesi

Sultanahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi             04.11.2017 ve 01.02.2018

Recep Tayyip ERDOĞAN A.İ.H.L                                             06.11.2017

Cevrikalfa İlkokulu                                                                   15.11.2017

Sultanahmet Suphi Paşa Mesleki T.A.L.                                    01.02.2018

GAZİOSMANPAŞA                                                                2.DÖNEM                                                        

GÜNGÖREN                                                                          2.DÖNEM                                        

 KADIKÖY :                                                                           23/10/2017

 Cemal Diker İlkokulu

İnönü İlkokulu

İkbaliye Ortaokulu

İstanbul   Fen Lisesi

Mehmet Sait Aydoslu Engelliler (ilk,orta,lise)Okulu

Şenesenevler Mualla Selcenoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Kadıköy Ahmet Sani Gezici Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi

Semiha Şakir  İlkokulu                                                           24.10.2017

Erenköy Kız Lisesi                                                                 26.12.2017

Melahat Akkutlu   Ortaokulu                                                29.12.2017

Faik Reşit Unat Ortaokulu                                                      09.01.2018

Göztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                           09.01.2018

Bahariye Ortaokulu                                                                  09.01.2018

Hayriye Kemal Kusun Özel Eğitim ve İş Okulu                     16.01.2018

Nevzad Ayasbeyoğlu Ortaokulu                                             26.01.2018

KAĞITHANE:                                                                        03.11.2017

Ziya Paşa İlkokulu

Profilo Meslek Teknik A.L

KARTAL :                                                                              18 /10/20

           Kartal Soğanlık İlkokulu

Saffet Simavi Ortaokulu

Atalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi

KÜÇÜKÇEKMECE                                                               08.11.2017

Halkalı Doğa İlkokulu

Sultan Abdulhamit İmam Hatip Ortaokulu

Toki Halkalı Anadolu İ.H.L.

Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi

                                                                                                      

MALTEPE                                                                              17/10/2017

Altayçeşme İlkokulu

Mürüvet Hanım İlkokulu

Suzan Ahmet Yalkın Orta Okulu

Şehit İlhan Varank Fen Lisesi

Maltepe Anadolu Lisesi                                                          23.01.2018

Hasan Şadoğlu M.T.A.L.                                                         23.01.2018

Güzüde Yılmaz İlkokulu                                                          23.01.2018

PENDİK                                                                                     16/10/2017

Pendik Mahir iz İlkokulu

Pendik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

SANCAKTEPE                                                                      19/10/2017

Yenidoğan İlk/Ortaokulu

Sancaktepe Aziz Bayraktar Anadolu İmam Hatip Lisesi

SARIYER                                                                               2.DÖNEM

 

SİLİVRİ                                                                                                                    2.DÖNEM                                                              

SULTANBEYLİ:                                                                                                        18.10.2017                                                                  

Sabiha Gökçen Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

SULTANGAZİ:                                                                                                        2.DÖNEM                                                       

ŞİLE:                                                                                                                       2.DÖNEM                                                    

 

 

 

ŞİŞLİ:                                                                       03/11/2017

Nişantaşı Anadolu Lisesi

Şişli Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

TUZLA:                                                                                                      16/10.2017                                                    

Zübeyde Hanım İlkokulu

Cemil Türker İlk/Ortaokulu

Halil Türkkan Kız Anadolu İ.H.L. ve Ortaokulu

ÜMRANİYE:                                                                         13/10/2017

Nurettin Topçu İlkokulu

Necip Fazıl Ortaokulu

Şehit Erol İnce Kız Anadolu İ.H.L.

ÜSKÜDAR:                                                                          12/10/2017

Beylerbeyi İlkokulu

Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu, Selimiye Ortaokulu

Haydarpaşa Anadolu Lisesi

Hacı Sabancı Anadolu Lisesi

Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

Kandilli Kız Lisesi

Üsküdar Ali Fuat Başgil İmam Hatip Ortaokulu

Türkan Sabancı Görme Engelliler Okulu                             21.02.2018

Zeynep Kamil Mesleki   ve Teknik Anadolu Lisesi           21.02.2018

Validebağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi                     21.02.2018

ZEYTİNBURNU:                                                                 05/10/2017

Ziya Gökalp İlkokulu

Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu

İhsan Mermerci Mesleki   ve Teknik Anadolu Lisesi

 

                                                                                                Hüveyda GÜMÜŞ

Not: Projenin amaçlarından olan “Geri Bildirim”çerçevesinde okul adları yayımlanmıştır.