DUYURU-ENVANTER TABELA ÖRNEKLERİ- “AĞAÇLARIN ADLARI İSTANBUL”PROJESİ WEB SAYFASINA BAKINIZ. BAKINIZ

www.agaclarinadlari.istanbul    web sayfası yayımdadır.DUYURU VE ÖRNEKLERE BAKINIZ.

DUYURU:Ağaçların Adları Projesi adı ,amacı ve fikri  2013 yılında  noterden tarafıma onaylanmıştır.Kadıköy Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü onayı ile 2014 yılında 21 ilkokulda ,2015 yılında Kadıköy ilçesindeki bütün devlet ve özel okullarında uygulanmış ve İlçe Belediyesi ,Anadolu Yakası Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü teknik destek vermiştir.( Projemin noter onayında uygulama alanı olarak Okul Bahçeleri ve Parklarda diye kayıt altındadır.)

BAYRAK VERME TÖRENİ 17 EKİM 2017 Tarihinde İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü İstanbul salonunda saat 10.30-11-30 saatleri arasında yapılacaktır.Bilginize  AĞAÇLARIN ADLARI İSTANBUL PROJESİ ve “YEŞİLİ KORUYAN ,AĞAÇ DOSTU OKUL”Bayrağı verilecek  OKULLARIN LİSTESİ      www.agaclarinadlari.istanbul         web sayfasında  yayımlanmıştır.Emeği geçen yönetici,öğretmen,park ve bahçeler müdürlüğü teknik elemanlarına ve öğrencilere velilere teşekkür ederiz.

 

Adres: Ağaçların Adları İSTANBUL Projesi

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No.1 Eski Adliye Binası

Sultanahmet /Fatih   İSTANBUL

Not: Ağaçların Adları İstanbul projesi proje koordinatörü; proje kapsamında 39 ilçede belirlenen her bir okula ziyaret gerçekleştirilecektir. Birinci dönem 27 ilçede belirlenen okullara ziyaret gerçekleşmiştir. İkinci dönem ,ziyaret edilecek okulların listesi belirlenmiştir,açıklanmayacaktır. Ziyaret edilecek okula bir gün önceden bilgi verilecektir. Proje başvurusu yapmak için okulunuzun  ziyaret edilmesini beklemeyiniz.

Ağaçların Adları İstanbul Projesi, “YEŞİLİ KORUYAN, AĞAÇ DOSTU OKUL “Bayrağı verilme tarihi ileriki günlerde ilan edilecektir.

Teşekkür ederim.

   Hüveyda GÜMÜŞ     Projenin  Koordinatörü

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü   AR-GE